Menü Kapat

Gebze Ekspertiz

İkinci el araç satın almak günümüzde en yaygın araç sahibi olma yollarından biridir. Kişiler sıfır araç satın almaya güçleri yetmediğinde soluğu ya ikinci el araç satan galerilerde ya da araç pazarlarında kendilerini bulurlar. Ancak ikinci el araç satın almak sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.

0541 741 35 41

Bir araç dışarıdan ne kadar iyi görünürse görünsün iç kısımlarında ya da donanımında önemli sorunlar olabilir. Bu sorunlar aracın değerini belirleyen en önemli kriterdir. Dışarıdan kusursuz gibi görünen bir araç darbeli çıkabilir, büyük bir kaza geçirmiş olabilir, motoru yıpranmış olabilir. Bununla birlikte yalnızca boyasında sorunu olup iç aksamı kusursuz olan araçlar da vardır. Böyle durumlarda Gebze exper hizmetleri sizlere yanılmayacağınız seçimler yapabilme imkânı sunar.

Oto Eksper Hizmeti Nedir?

Oto eksper hizmeti ikinci araç alımı öncesinde araçların genel durumu hakkında alıcıya genel bilgiler veren bir hizmettir. Gebze exper firmamız araçların en iyi şekilde araştırılmasını sağlayarak her türlü donanımı hakkında bilgiler sunar. Bu sürede gerekli tüm araç testleri yapılır ve sonrasında da sizlere gerekli exper raporu sunulur. Gebze exper firmamız bu hizmetleri daima tarafsız olarak verir ve bu hizmetlerin objektif olması için daima profesyoneller ile çalışır. Standartları yüksek olan bir exper hizmeti için her zaman firmamızın sunduğu olanaklardan geniş ölçüde yararlanabilme olanağı bulunmaktadır.

Oto Eksper Hizmetinin Avantajları Neler?

Gebze exper firmamızın sunduğu son derece yüksek standartlarda avantajlar vardır. Bu hizmetlerimiz sırasında müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Gebze oto ekspertiz hizmetlerimiz ile satın almak istediğiniz araçlar hakkında geniş bilgiler edinebilir ve daha iyi kararlar verebilirsiniz. Bu hizmetin avantajları şunlardır:

 • Oto ekspertiz hizmeti almak araç güvenilirliği açısından son derece önemlidir.
 • Araçlarda parça değişimi yapılmış ise ya da boyası yenilenmiş ise bunlar kontroller sırasında ortaya çıkar.
 • İkinci el arabaların sahipleri genelde yapılan değişiklikleri müşteriye aktarmaz. Ancak bunların hepsi ekspertiz çalışmalarında ortaya çıkar.
 • Profesyoneller tarafından yapılan bu hizmetler sayesinde değerinde araç satın alma imkanı bulunur.
 • Kötü bir araca çok yüksek fiyatlar ödenmez ve araçlar hakkında daha detaylı bilgiler edinme imkanı doğar.

Kısacası Gebze oto ekspertiz hizmetlerimiz birçok araç alıcısı için büyük bir önem arz etmektedir. Bir araç satın almadan önce araçlarda çok detaylı incelemeler yapılır. Bu incelemeler ışığında da müşteriye gerekli detaylar aktarılır.

Oto Ekspertiz Hizmetleri Neler?

Bir araç satın alınmaya karar verildiğinde mutlaka oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak gereklidir. İkinci el araçların ne tür arızalar geçirdiği ne tür tamiratlar yapıldığı son derece önemlidir. Bu nedenle de kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli konu alanında bağımsız ve tarafsız bir firmadan hizmet almasıdır. Gebze oto ekspertiz hizmetlerimiz sırasında şu aşamalardan yararlanılmaktadır:

·        Alt Bakım ve Şase Testleri Yapılır

Gebze ekspertiz hizmetlerimiz sırasında her araç için alt bakım ve şase testleri mutlaka yapılır. Bu aşama sırasında araçların alt sistemleri kontrolden geçerken oto tamir ustalarından hizmetler alınır. Bu kontroller sırasında motor, şase, şanzıman gibi kısımlar detaylı olarak kontrolden geçer. Eğer araç kaza dışında alt kısımda ki donanımlarda paslanma ya da çürüme meydana gelmiş ise bu konularda da hizmetler verilir. En önemli aşamalardan biridir.

·        Yanal Kayma Testleri

Bu aşamada yine önemli bir Gebze ekspertiz hizmetlerimiz arasındadır. Yanal kayma testi ile firmamıza gelen tüm araçlarda lastikler ve jantlar kontrol edilir. Rot ve aks ayarlarına bakılır. Bu kısımlarda bulunan kusurların giderilebilmesi için otomobil tekerleklerinin detaylı kontrolü yapılır. Karşılaştırmalı analizler yapılarak araçlar üzerinde son derece detaylı çalışmalar yapılır.

·        Fren Testleri Aşaması

Gebze ekspertiz firmamızın hizmetleri arasında çok önemli bir aşama fren testleridir. Bu testler sırasında tamamen elektronik veriler elde edilir. Araçlar disklerin üzerine yerleştirilir ve fren sistemlerinin kontrolleri üzerinde son derece detaylı çalışmalar yapılır. Bu işlemin yapılmasında alanında profesyonel olan Gebze ekspertiz ustalarından hizmet almak son derece önemlidir.

·        DYNO Motor Testi

Önemli eksper çalışmalarından birisi de DYNO motor testidir. Gebze oto ekspertiz firmamız bu konuda son derece hassas çalışmalar yapmaya özen gösteriyor. Bu aşamada motorun performansı hakkında detaylı bilgiler edinilmektedir. Her zaman uzman ve teknik personeller tarafından yapılması gereken bu uygulamalar sırasında bilgisayarlı sistemlerden yararlanılır. Gebze oto ekspertiz firmamız DYNO test cihazı ile gerçekleştirdiği bu uygulama sırasında motor performansını ölçmeyi amaçlar. Elde edilen veriler sayesinde araç motorunun kapasitesi hakkında detaylı bilgiler edinmek amaçlanır.

·        Amortisman Testleri

Gebze araç ekspertiz hizmetlerimiz sırasında amortisman testlerinin yapılmasına da önem verilir. Uzman personellerimiz bu testler sırasında her veriyi mutlaka detaylı olarak kaydeder ve diğer veriler ile karşılaştırma yoluna gider.

·        Kaporta Boya Kontrolleri

Gebze oto ekspertiz hizmetlerimiz sırasında kaporta üzerinde ki boyanın orijinal olup olmadığına büyük bir önem verilmektedir. Bir aracın darbe alması sırasında ya da kaza esnasında en fazla hasar ilk olarak boyasına gelir. Tamir ve bakım sırasında da bu boyalar yenilenir ve sanki araçta hiçbir şekilde sorun yokmuş gibi görünür. Ancak Gebze araç ekspertiz firmamızda yapılan tüm çalışmalar sırasında bir aracın boyasının değişip değişmediği mutlaka anlaşılmaktadır. Eğer değişim yapılmış ise bu değişimin nedenleri üzerinde detaylı şekilde durulur ve her detay ekspertiz raporuna mutlaka işlenir.

·        Araç Beyin (ECU- OBD) Testleri

Araç beyin testleri ekspertiz çalışmalarının çok önemli bir aşamasıdır. Bu kontroller sırasında mutlaka elektronik testin uygulanması gerekir. Bu testler sırasında mutlaka araçların kontrol ve güç üniteleri detaylı olarak incelenir. Araçta meydana gelen arızalar genel olarak tespit edilir. Bu testlerin en büyük avantajları arasında yaşanan tüm arızaları detaylı olarak gösterir. Bu testler sırasında araçların kontrol ve güç üniteleri incelenir. Daha sonra klima beyinleri incelenir. Aracın abs ve airbag beyinleri üzerinde incelemeler yapılır. Motor beyni detaylı olarak incelenir. Elektronik modüle sahip tüm sistemler ustalar tarafından kontrol edilir. En sonra da tüm inceleme bulguları rapora kayıt edilir.

·        Lastik ve Balata Testleri

Gebze araç ekspertiz hizmetlerimiz sırasında lastik ve balata kısımlarını da es geçmiyoruz. Profesyonel uzmanlarımız tarafından verilen bu hizmetler sayesinde son derece detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Fren sistemlerinin detaylı kontrolleri sayesinde araçların fren sistemlerinde lastiklerde ki tüm hasarlar detaylı olarak ortaya çıkarılır. Fren sistemlerinin performansı bir araç açısından son derece önemli bir detaydır. Bu nedenle de ikinci el araç alacak olan kişilerin mutlaka bu hizmet detaylarından yararlanması gerekiyor. Lastik ve balata testleri sırasında bağlantı hortumlarında oluşabilecek tüm çatlak durumları tespit edilir ve rapora işlenir.

·        Akü ve Sıvı Kontrolleri

Gebze araç ekspertiz uygulamalarımız sırasında akü ve sıvı kontrolleri konusunda da detaylı hizmetler vermeye gayret ediyoruz. Akülerin durumu ve gerekli sıvıların tespiti ile araçların durumu hakkında geniş bilgiler edinmeniz mümkün hale gelmektedir.

·        Airbag Kontrolleri

Airbag bir diğer ismi ile hava yastıkları araçların en önemli aparatlarından biridir. Bu aparatların düzgün çalışması son derece önemlidir. Kişiler ikinci el araç satın almadan önce mutlaka Airbag kontrollerini yaptırmaya büyük bir önem vermelidir. Araçlar hareket sırasında başka bir araçla ya da sert bir yere çarptıklarında kişilerin ön camdan fırlama ya da ön kısma sert bir şekilde çarpma riski vardır. Bu riski ortadan kaldıran ise araçlarda bulunan hava yastıklarıdır. Bu hava yastıklarının çalışmaması ya da hiç olmaması sürücüler ve diğer yolcular açısından ciddi bir risktir. Firmamız ekspertiz çalışması yaparken Airbag kontrollerini asla es geçmiyor.

·        Araç İç (Deformasyon) Kontrolleri

Araçların iç kısımlarında da çeşitli çalışmalar yapan ekspertiz ekiplerimiz son derece detaylı bir rapor sunmaktadır. Bir aracın dışında meydana gelebilecek deformasyonlar kadar iç kısımlarda oluşan sorunlar da önem arz etmektedir. Bunun bilincinde olan firma çalışanlarımız bu sorunların tespit edilmesinde büyük bir titizlik göstermektedir. Araçların direksiyon, koltuk ayarları ve daha birçok detay konusunda incelenerek hazırlanması ile son derece detaylı bir rapor hazırlanır ve sizlere sunulur. Sizler de bu ekspertiz raporu ile rahatlıkla araç almaya ya da almamaya karar verebilirsiniz.

Ekspertiz Raporunda Neler Var?

Firmamızın detaylı olarak gerçekleştirdiği ekspertiz hizmetleri sonrasında raporlar da detaylı olarak sunulmaktadır. Yapılan tüm bu çalışmalar neticesinde her çalışmadan elde edilen sonuçlar kullanıcının anlayacağı şekilde düzenlenir ve rapor olarak sunulur. Ekspertiz raporlarında aracın kazaya karışıp karışmadığı, boya durumu, araçların lastik ve fren durumları, ön tekerleklerin fren sırasında ki durumları, arka tekerleklerin durumları hakkında detaylı bilgiler yer alır.

Aynı zamanda araçların elektronik durumları hakkında da bilgiler bulunduran raporda mekanik tüm arıza tespitleri de kullanıcıya detaylı olarak sunulur. Motor performans testleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmesi de önemli konular arasındadır. Kullanıcı bu rapora istinaden araç için daha uygun bir fiyat belirlemesine gidebilir ya da aracı satın almaktan vazgeçebilir. Firmamız eksper hizmetlerinde her zaman tarafsız bir şekilde hizmet vermektedir.

Ekspertiz Hizmetlerinden Kimler Yararlanır?

Ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak birçok kişinin başvurduğu durumlar arasında yer alıyor. Araç alan ya da aracını satışa sunan herkes rahatlıkla bu hizmetlerden yararlanabilirler. Aracını satışa çıkaranlar genelde pek bu raporu almaya sıcak bakmasalar da araç satın alanlar için son derece önemli olduğu söylenebilir. Ancak aracına güvenen ve daha hızlı şekilde satılmasını isteyen kişiler bu ekspertiz hizmetlerinden kolayca yararlanabilir ve alıcı da yüksek bir güven oluşturabilir. Firmamız araç sahibine de araç alıcısına da son derece şeffaf hizmetler sunuyoruz ve her iki tarafında zarar görmeden araç alım satımı yapabilmelerine olanak tanıyoruz. Ulaşılabilir Gebze exper fiyatları ile müşterilerimize her zaman profesyonel destek vermeye önem gösteriyoruz.

Eksper Hizmeti Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Kişiler araç satın almaya karar verdiklerinde araçların ekspertiz uygulamasından geçirilmesini isteyebilirler. Bu uygulama sayesinde kişilerin önem vermesi gereken en önemli konu işin profesyonel ve güvenilir şekilde yapılmasıdır. Rastgele yapılan bir işlem ile alınan araçlar kişilere büyük sıkıntılar doğurabilir. Bu nedenle de bu hizmet için yeterli sürenin ayrılmasına büyük bir önem verilmelidir. TSE garantili makine ve teçhizatlarla hizmet verilmesi de son derece önemli konular arasındadır. Araçların ekspertiz raporunun çıkması ise araçtan araca değişir. Çok eski model araçlarda bu süre biraz daha uzun olurken yeni araçlar için daha kısa sürede hizmet tamamlanabiliyor.

Eksper Hizmeti Ne Zaman Alınmalıdır?

Araç eksper hizmeti almak için herhangi bir zaman dilimi yoktur. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler rahatlıkla satın almak istedikleri her araç için eksper hizmeti talebinde bulunabilirler. Araç alımı öncesinde yapılan bu işlem alındıktan sonra da aracın eksiklerini görmek açısından yaptırılabilir. Son derece önemli olan eksper hizmetleri sayesinde aldığınız araca dair detaylı bilgiler edinme şansınız olur. Eksper hizmetlerinin önemi son derece yüksektir. Ulaşılabilir Gebze exper fiyatları sayesinde belki de çok daha büyük masraflardan kurtulma imkânı doğacaktır. Bu nedenle eğer bir eksper hizmeti almadan önce ne işe yarar diye düşünüyorsanız bu hizmetin çok fazla işinize yarayacağını bilmeniz gerekiyor.

Oto Eksper Hizmetini Kimler Verir?

Oto eksper firması olarak bu alanda profesyonel hizmetler sunmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Bir aracın eksper raporu tamamen teknik bilgilere haiz, alanında en iyi şekilde yetiştirilmiş ve eğitimler almış olan ustalar tarafından hazırlanmaktadır. Ekspertiz çalışmalarımız sırasında kesinlikle deneyimsiz ya da yeterli bilgisi olmayan kişilerle çalışmıyoruz. Aksine alanında profesyonel kişilerle çalışmak bu süreçte son derece önemli olan bir detaydır. Firmamıza getirdiğiniz bir araç son derece detaylı çalışmalardan geçirildikten sonra gayet açıklayıcı şekilde aracınız hakkında sizlere bilgiler sunulur. Ustalarımız da ayrıca araç hakkında çok detaylı bilgiler verir ve araç konusunda yeterli bilgiye sahip olursunuz.

Oto Ekspertiz Hizmetinde Profesyonellik

Oto ekspertiz hizmeti tamamen teknik konulardan oluşan bir hizmettir. Bu nedenle de profesyonel firmalardan hizmet almak büyük bir önem taşımaktadır. Ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyenler rahatlıkla firmamızın profesyonel ustalarından hizmet alabilir ve daha detaylı şekilde satın almak istedikleri araçlar hakkında bilgi edinebilirler.

Kötü bir araca çok yüksek bedeller ödemek istemeyen kişiler için oto ekspertiz hizmetleri son derece bulunmaz hizmetlerdir. Eskiden rastgele alınan ve sadece dış görüşüne bakılan araçlar artık her aksamı kontrol edilerek ve araç geçmişine bakılarak satın alınmaktadır. Bu satın alma işlemi de her zaman için oto ekspertiz uygulamaları ile sağlanan bir kolaylıktır. Kısacası araç alıcıları ve satıcıları açısından ekspertiz hizmeti son derece önemlidir.

Oto Ekspertiz Hizmetinde Şeffaflık

Firmamız oto ekspertiz hizmeti konusunda son derece şeffaf hizmetler sunmaktadır. Hem alıcının hem de satıcının zarar görmemesi bu hizmetin tarafsız şekilde verilmesine bağlı bir durumdur. Firmamız ekspertiz hizmeti sayesinde son derece detaylı çalışmalar yaparak alıcıların değerinde araç almasına, satıcıların da değerinde aracını satmasına olanak tanımaktadır.

Firmamızda çalışan ekspertiz ustaları tamamen tarafsız ölçülerde hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ışığında bir aracın geçirmiş olduğu tüm kazalar, parça değişimleri, eksik yanları, aksamlarda ki bozulmalar araç alıcılarına tek tek bildirilir. Eksper hizmetlerimiz sırasında ne aracın değerini düşürecek ne de yükseltecek hiçbir çalışma yapılmaz. Sadece araç odaklı bir çalışma gerçekleştirilir. Bu çalışmalar ışığında da aracın gerçek değeri ne ise ortaya çıkar.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Gebze exper fiyatları bakımından firmamız yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır. Firmamızın çalışanları bu konuda son derece iyi çalışmalar yapıyor ve bu uygulamalar sayesinde sizlere kolayca araç satın alabilme imkânı sunuyor. Gebze exper fiyatları ulaşılabilir fiyatlardır. Alınacak bir araca çok yüksek bedeller ödemek yanında eksper ücretleri kişilerin gözünde çok da yüksek meblağlar olarak görünmemektedir. Ulaşılabilir fiyatlarla verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde her zaman en iyi aracı satın alma imkânı bulabilirsiniz. Hizmet almak istediğinizde firmamızın personelleri ile iletişime geçebilir ve araç eksper hizmetleri için randevu günü belirleyebilirsiniz. Bakım sonrasında detaylı rapor sunulmaktadır.

Kocaeli Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • İzmit
 • Körfez
 • Gölcük
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe

Ekspertiz Hizmeti Verdiğimiz Mahallelerin Listesi.

 1. ADEM YAVUZ MAHALLESİ
 2. AHATLI MAHALLESİ
 3. ARAPÇEŞME MAHALLESİ
 4. BALÇIK MAHALLESİ
 5. BARIŞ MAHALLESİ
 6. BEYLİKBAĞI MAHALLESİ
 7. CUMAKÖY MAHALLESİ
 8. CUMHURİYET MAHALLESİ
 9. DENİZLİ MAHALLESİ
 10. DURAKLI MAHALLESİ
 11. ELBİZLİ MAHALLESİ
 12. ESKİHİSAR MAHALLESİ
 13. GAZİLER MAHALLESİ
 14. GÜZELLER MAHALLESİ
 15. HACIHALİL MAHALLESİ
 16. HATİPLER MAHALLESİ
 17. HÜRRİYET MAHALLESİ
 18. İNÖNÜ MAHALLESİ
 19. İSTASYON MAHALLESİ
 20. KADILLI MAHALLESİ
 21. KARGALI MAHALLESİ
 22. KİRAZPINAR MAHALLESİ
 23. KÖŞKLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
 24. MEVLANA MAHALLESİ
 25. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 26. MOLLAFENARİ MAHALLESİ
 27. MUALLİMKÖY MAHALLESİ
 28. MUDARLI MAHALLESİ
 29. MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
 30. OSMAN YILMAZ MAHALLESİ
 31. OVACIK MAHALLESİ
 32. PELİTLİ MAHALLESİ
 33. SULTAN ORHAN MAHALLESİ
 34. TATLIKUYU MAHALLESİ
 35. TAVŞANLI MAHALLESİ
 36. TEPEMANAYIR MAHALLESİ
 37. ULUS MAHALLESİ
 38. YAĞCILAR MAHALLESİ
 39. YAVUZ SELİM MAHALLESİ
 40. YENİKENT MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Destek Telefon Et Konum